نماینده مردم شهرستان‌های سمنان، مهدیشهر و سرخه؛

عملکرد سازمان تامین اجتماعی در گسترش خدمات الکترونیک قابل تقدیر است

در دیدار مدیران بیمه و درمان تامین اجتماعی استان سمنان با نماینده مردم شهرستان‌های سمنان، مهدیشهر و سرخه، ضمن تشریح خدمات نوین سازمان، گزارشی از وضعیت ارائه خدمات در مراکز بیمه‌ای و درمانی سازمان در استان ارائه شد.

تامین 24 / مدیران بیمه و درمان تامین اجتماعی سمنان صبح چهارشنبه با دکترعباس گلرو، نماینده مردم شهرستان‌های سمنان، مهدیشهر و سرخه دیدار و گفت‌وگو کردند.

 

به گزارش اداره کل روابط عمومی سازمان تامین اجتماعی، در این دیدار دکتر عباس گلرو، نماینده مردم شهرستان‌های سمنان، مهدیشهر و سرخه با تقدیر از عملکرد سازمان تامین اجتماعی در گسترش و الکترونیک کردن خدمات بیان داشت: تسهیل در ارائه خدمات توسط سازمان تامین اجتماعی اقدامی شایسته در راستای تکریم بیمه شدگان و کاهش دغدغه آنها است.

 

وی با تاکید بر فراگیری همه جانبه عدالت در سطح جامعه و برای همه اقشار، اظهار داشت: مدیریت صحیح در منابع درآمدی و مصارف سازمانی عامل موثری در خدمات رسانی عادلانه و مطلوب است.

 

گلرو با قدردانی از تلاش‌های مدیران و کارکنان واحدهای درمانی و بیمه‌ای تامین اجتماعی استان در امر خدمت رسانی به بیمه شدگان این سازمان، آمادگی خود را برای دریافت نظرات و پیشنهادات و پی‌گیری خواسته‌ها و مطالبات در حوزه‌های مختلف عملکردی سازمان اعلام کرد.

 

دکتر سیدمجتبی اکرم، مدیر درمان تامین اجتماعی سمنان نیز با ارائه گزارشی از وضعیت ارائه خدمات در واحدهای درمانی ملکی سازمان در استان اظهار داشت: نهضت ارائه خدمات الکترونیک در سازمان تامین اجتماعی گامی ارزشمند در راستای افزایش رضایت‌مندی ذی‌نفعان و تسریع و تسهیل در ارائه خدمات است.

 

وی افزود: سطح بندی ارائه خدمات درمانی، بستری مناسب برای توزیع عادلانه و دسترسی صحیح و اصولی به خدمات درمانی است.

 

دکتر اکرم با اشاره به اقدامات اخیر سازمان گفت: پرداخت معوقات و به‌روزرسانی مطالبات دانشگاه علوم پزشکی، استمرار اجرای طرح‌های ارتقای هتلینگ و اجرای طرح حذف دفترچه در مراجعه به مراکز ملکی از جمله این اقدامات است.

 

وی تعامل وزارت بهداشت با سازمان در زمینه گسترش فعالیت نیروهای تخصصی در مراکز ملکی تامین اجتماعی را بسیار مهم عنوان کرد.

 

محمد اخلاقی، مدیر کل تامین اجتماعی استان سمنان نیز در ارائه آمار وضعیت بیمه شدگان تحت پوشش سازمان در استان گفت: 505 هزار نفر در استان بیمه شده تامین اجتماعی هستند که این رقم حدود 72 درصد از جمعیت استان راشامل می‌شود.

 

وی با بیان اینکه 47500 مستمری‌بگیر در سطح استان تحت پوشش سازمان هستند، افزود: در سال گذشته بابت پرداختی‌های سازمان در استان به‌طور میانگین هرماه 1000 میلیارد ریال هزینه شده است.

 

اخلاقی با اشاره به خدمات نوین سازمان بیان داشت: حذف تاریخ اعتبار از دفاتر درمانی از جمله اقدامات سازمان در حوزه خدمات الکترونیک است.

 

وی با بیان اینکه مسئولیت خطیر و بسیار مهم اصلاح قوانین جزو وظایف و اهداف نمایندگان ملت است، اظهار داشت: تصویب هر قانون برای سازمان مستلزم تعیین منابع درآمد و هزینه کرد است.

 


 


ارسال نظر

captcha