بازدید معاون درمان وزارت بهداشت از بیمارستان‌های تامین‌اجتماعی اهواز و آبادان

معاون درمان وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی ضمن بازدید از بیمارستان امیرالمومنین(ع) اهواز در جریان خدمات دهی به بیماران مبتلا به کرونا قرار گرفت و تاکید کرد: مدیریت درمان تامین‌اجتماعی خوزستان خدمات قابل توجهی به مردم ارائه کرده است.

تامین 24 / دکتر قاسم جان‌بابایی، معاون درمان وزارت بهداشت، دکتر ابول نژادیان سرپرست دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز و دکتر جلیلی مدیر درمان تامین اجتماعی خوزستان از بخش‌های مختلف بیمارستان امیرالمومنین اهواز بازدید کردند. در جریان این بازدید دکتر جان‌بابایی تاکید کرد: مدیریت درمان تامین اجتماعی اجتماعی خوزستان با 7 بیمارستان و 24 مرکز درمانی سرپایی در جریان بیماری کرونا خدمات قابل توجهی به مردم ارائه کرده است.

 

به گزارش اداره کل روابط عمومی سازمان تامین اجتماعی، در این بازدید دکتر جان‌بابایی ضمن بررسی شرایط بیماران بستری شده در جریان آخرین اقدامات انجام شده در راستای ارائه خدمات به بیماران مبتلا به کرونا قرار گرفت و توصیه‌های لازم را  برای بهبود کیفیت پروتکل‌های درمانی ویژه بیماران کرونایی ارائه داد.

 

وی همچنین از زحمات شبانه روزی مسئولان و کارکنان بیمارستان امیرالمومنین(ع) اهواز تقدیر و تشکر کرده و برای آنان آرزوی سلامتی کرد.

 

دکتر صادق جلیلی، مدیر درمان تامین اجتماعی خوزستان نیز با ارائه گزارشی از خدمات مدیریت درمان تامین اجتماعی خوزستان گفت: سازمان تامین اجتماعی در خوزستان با دارا بودن ۷ بیمارستان و ۲۵ مرکز درمانی به عنوان دومین تولید کننده درمان در کنار دانشگاه علوم پزشکی، در جریان کرونا و قبل از آن خدمات خوبی در زمینه درمان استان ارائه کرده و در این راستا تعامل و همکاری مناسبی با دانشگاه علوم‌پزشکی در جهت ارائه خدمات به مردم داشته است.

 

وی افزود: در ابتدای شروع بیماری کووید ۱۹ مدیریت درمان تامین اجتماعی خوزستان با بسیج تمام امکانات و نیروی انسانی همراه و همگام با دانشگاه علوم پزشکی، به‌صورت شبانه روزی و به همت کارکنان خدوم و زحمتکش در مبارزه با ویروس کرونا تلاش و همت مضاعف داشته است.

 

دکتر جلیلی با قدردانی از کارکنان سخت کوش جامعه پزشکی، با توصیه به مردم برای جدی گرفتن این بیماری و خود مراقبتی گفت: همچنان از مردم می‌خواهیم فاصله گذاری اجتماعی و استفاده از ماسک را در بیرون از خانه جدی بگیرند و از تجمع و سفرهای غیر ضروری جدا اجتناب کنند.

 

همچنین دکتر جان‌بابابی در جریان بازدید از بیمارستان‌‌های آبادان از بیمارستان تامین اجتماعی 17 شهریور آبادان به منظور بررسی روند ارایه خدمات به بیماران مبتلا به کرونا ویروس بازدید کرد.

 

وی ضمن بازدید از بخش‌های تشخیصی و بستری بیماران مبتلا به کرونا در بیمارستان‌ ۱۷شهریور آبادان، با پزشکان و پرستاران مدافع سلامت در این بیمارستان دیدار و گفت‌وگو کرد و از نزدیک در جریان روند خدمات ارایه‌ شده به بیماران قرار گرفت.

 

وی ضمن رضایت از تلاش تیم‌های مدیریتی، اجرایی، پزشکان و کارکنان شاغل در بیمارستان ۱۷ شهریور آبادان در خدمت‌رسانی مطلوب و قابل قبول به بیماران، از جامعه پزشکی بابت سخت کوشی و خدمات شبانه روزی آنها قدردانی و برای آنان آرزوی سلامتی و موفقیت کرد.

 

دکتر جلیلی نیز در این بازدید ‌گفت: پس از اوج گیری شیوع بیماری کرونا در منطقه جنوب غرب استان خوزستان، بیمارستان ۱۷شهریور سازمان تامین اجتماعی نیز به عنوان بیمارستان معین برای پذیرش و بستری بیماران مبتلا به کرونا انتخاب و فعالیت کرده است و خدمات و ارائه سرویس به بیماران کماکان به‌صورت شبانه روزی ادامه دارد.


ارسال نظر

captcha