شماره ۲۳۳ هفته نامه آتیه نو منتشر شد

شماره جدید هفته نامه «آتیه نو»، شنبه ۳۱ خرداد در ۱۶ صفحه منتشر شد.

تامین 24 / «غم خیابان»، پرونده اصلی این شماره مجموع مطالب و گزارشی تصویری است و به مناسبت برگزاری روز محو کار کودک به مسائل کودکان کار پرداخته است.

 

در این شماره  گفت‌وگو‌هایی با زین‌العابدین مقصودلو، رئیس اداره بیمه ایرانیان خارج از کشور و اتباع خارجی سازمان تامین اجتماعی، مرتضی شهبازی‌نیا، رئیس اتحادیه سراسری کانون‌های وکلای دادگستری ایران، میلاد کیایی، مدرس موسیقی و نوازنده پیشکسوت سنتور و میرهاشم حسینی، تکواندوکار قهرمان آسیا را می‌خوانید.

 

همچنین مدیرکل تامین اجتماعی خوزستان در مصاحبه با آتیه‌نو از تبعات کرونا بر این مجموعه گفته است و همچنین سعید خال، مدیرعامل سازمان بهشت زهرا نیز در گفت‌‌وگو با آتیه‌نو ناگفته‌هایی از آنچه بر این مجموعه در زمان کرونا گذشت را روایت کرده است.

 

سرمقاله این شماره به قلم جهانبخش خانجانی، سخنگوی اسبق وزارت کشور است و پانیذ فاضلیان، جواد حیدریان، روشنک میرطاوسی، سروش کیانی و هاتف شرار دیگر یادداشت‌های این شماره را نوشته‌اند.

 

«شعبون ما عاشق می‌شود» به یاد زنده‌یاد محمدعلی کشاورز، گزارشی از نگاه مستمری‌بگیران و بازنشستگان به بورس و بازار سهام، گزارشی در خصوص سرنوشت احیای دریاچه ارومیه، نگاهی به ضرورت توجه سازمان‌ها و شرکت‌ها به ورزش کارگری و گزارشی از وضعیت توانمندی کارگران و بازنشستگان در مقابل موج افزایش نرخ اجاره و مسکن از مطالب خواندنی این شماره است.

 

در آخرین شماره بهاری آتیه‌نو در قرن حاضر، اخبار، مطالب و گزارش‌های تحلیلی و خواندنی درباره افزایش حداقل حقوق، میزان مستمری بازنشستگان و آخرین اخبار و مطالب مرتبط با وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی و سازمان تامین اجتماعی را می‌خوانید.

 

مخاطبان و همراهان می‌توانند علاوه بر نسخه چاپی، آتیه‌نو را به صورت آنلاین از طریق وبسایت جدید نشریه به نشانی http://atiyehno.ir مطالعه کنند.

 


 


ارسال نظر

captcha