​نماینده اردبیل در دیدار با وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی:

در حمایت از لوایح اشتغال‌زا با وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی همراه هستیم

سید کاظم موسوی، نماینده مردم اردبیل در مجلس شورای اسلامی در دیدار با محمد شریعتمداری، وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: در حمایت از لوایح اشتغال‌زا با وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی همراه هستیم.

تامین 24 / نماینده مردم اردبیل در مجلس شورای اسلامی در دیدار با محمد شریعتمداری، وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: در حمایت از لوایح اشتغال‌زا با وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی همراه هستیم.

در این دیدار نیازسنجی‌های مشترک، طرح‌های اشتغال روستایی نیمه تمامی که با مشکلات افزایش نرخ هزینه‌های ساخت و خرید تجهیزات روبه رو هستند، بررسی شد. 
 تسریع در روند پرداخت تسهیلات متمم و افزایش سهم استان اردبیل، نسبت به جذب مطلوب اعتبارات این حوزه نیز از دیگر محورهایی بود که در این نشست به آن پرداخته شد.
همچنین تخصیص سهیمه مازاد بیمه کارگران ساختمانی نیز به منظور حمایت از قشر کارگران این استان نیز از دیگر موضوعات مطرح شده در این نشست بود.
در این دیدار کاظم موسوی افزایش سهم اردبیل از محل تسهیلات مشاغل خانگی را یکی از اولویت‌های این استان  در حوزه مشاغل خرد برشمرد و گفت: با توجه به لزوم ساماندهی دانش‌آموختگان دانشگاهی، استان اردبیل نیازمند اختصاص اعتبارات ویژه برای اجرای طرح یارانه دستمزد و همچنین پرداخت بیمه سهم کارفرما در صورت جذب شاغلین بیمه اولی توسط بنگاه‌های اقتصادی است.

ارسال نظر

captcha