شماره جدید هفته نامه «آتیه نو» منتشر شد

شماره جدید هفته نامه «آتیه نو» در ۱۶ صفحه منتشر شد.

شماره جدید هفته‌نامه آتیه نو در ۱۶ صفحه اصلی همراه با دو ویژه نامه هشت صفحه‌ای از سوی مؤسسه فرهنگی و هنری آهنگ آتیه وابسته به سازمان تأمین اجتماعی منتشر شد.

تامین 24 / در اولین شماره از دور جدید آتیه نو، یادداشت‌هایی از محمد شریعتمداری وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی، مصطفی سالاری مدیرعامل سازمان تأمین اجتماعی، اکبر شوکت عضو هیأت امنای سازمان تأمین اجتماعی، حجت مرادخانی پژوهشگر و استاد دانشگاه، اسد امرایی نویسنده و مترجم، اردشیر کامکار موسیقیدان، فرزاد آبادی شاعر، فرامرز توفیقی عضو کمیته دستمزد شورای عالی کار و… را می‌خوانیم.

 
در ۱۶ صفحه اصلی این شماره، مطالبی درباره تحولات بورس و تأثیر ورود شرکت‌ها و هلدینگ های مهم اقتصادی از جمله شستا و الزامات و پیش زمینه‌های خصوصی سازی، گفتگوهایی با بهروز غریب پور و فرهاد فخرالدینی از حال و هوای هنر در روزگار کرونا، بررسی پرونده امیرحسین مقصودلو و آشوب اخیرش با عبدالصمد خرمشاهی و گزارشی میدانی از وضعیت استان گیلان یکی از کانون‌های شیوع کرونا در ایران را در روزهای سخت اسفند ۹۸ دیده می‌شود.
 
در شماره جدید آتیه نو دو ویژه نامه مجزا هم به چشم می‌خورد. یک پرونده با سوژه کارگران و مسائل همیشگی شأن با مقوله دستمزد که در گفت گو با حجت میرزایی معاون وزیر کار و علی حیدری فعال کارگری به این مساله نگاهی انداخته است. در عین حال ورود شستا به بورس و تأثیری که شفاف سازی این ماجرا بر زندگی کارگردان دارد در گفتگو با محمدرضا تاجیک نماینده کارگران در شورای عالی کار بررسی شده است. اثر کرونا بر زندگی کارگران روز مزد و دستفروشان و یک گفتگو با علیرضا بیرانوند سنگربان تیم ملی فوتبال که روزهای سختی را در زندگی کارگری سپر کرده از جمله دیگر مطالب این شماره است.
 
در ویژه نامه هفته روابط عمومی و رسانه نیز گفتگوهایی با مصطفی اقلیما پدر مددکاری اجتماعی، بیژن نوباوه کارشناس رسانه و نماینده مجلس، فریدون صدیقی استاد ارتباطات و روزنامه نگار، ابوالفضل جلیلی کارگردان و عبدالله کوثری نویسنده و مترجم و مطالبی دیگر از زوایای مختلف به مقوله رسانه و روابط عمومی پرداخته شده است.
 
آتیه نو، نخستین هفته نامه تخصصی رفاه و تأمین اجتماعی در ایران است که با رویکرد اجتماعی، اقتصادی و فرهنگی از سال ۱۳۹۴ آغاز به کار کرده بود و پس از ۶ ماه توقف، دوره جدید آن به مدیر مسوولی فرشاد نوروزپور، سردبیری علی دهقان و مدیریت هنری سیدعلیرضا میرزامصطفی منتشر شد.
 
علاوه بر نسخه چاپی، امکان مطالعه آسان به صورت آنلاین از طریق سایت نشریه به آدرس http://atiyehno.ir برای مخاطبان ایجاد شده است‌.
 

ارسال نظر

captcha