بستری بیش از 17 هزار بیمار در بیمارستان تامین اجتماعی گیلان

مدیر درمان تامین اجتماعی گیلان گفت: بیش از 17 هزار بیمار در بیمارستان حضرت رسول اکرم(ص) رشت به عنوان تنها بیمارستان ملکی تامین اجتماعی گیلان بستری شدند.

تامین 24 / دکتر محمدحسین شهدی‌نژاد اظهار داشت: علی‌رغم اینکه از ابتدای اسفند 98 بیمارستان حضرت رسول اکرم(ص) رشت به عنوان مرکز پذیرش بیماران کووید 19 قرار گرفت و انجام اعمال جراحی در این بیمارستان تعطیل شد، پزشکان متخصص بیمارستان توانستند در سال گذشته به بیش از 8200 بیمار نیازمند به عمل جراحی خدمت ارائه کنند.

 

به گزارش اداره کل روابط عمومی سازمان تامین اجتماعی، مدیر درمان تامین اجتماعی گیلان افزود: در این مدت بیش از 1000 مورد عمل جراحی ارتوپدی، نزدیک به 500 مورد عمل جراحی مغز و اعصاب، حدود 1500 مورد عمل جراحی چشم و همچنین اعمال جراحی عمومی، زنان و زایمان و گوش‌وحلق‌وبینی در این بیمارستان انجام شد.

 

دکتر شهدی‌نژاد تعداد مراجعه کننده‌های سرپایی پذیرش شده در 13 مرکز درمانی ملکی استان را بیش از یک میلیون و 860 هزار بیمار عنوان کرد و اظهار داشت: در این مدت بیش از 2 میلیون و 50 هزار بیمار به واحدهای پاراکلینیکی مراکز ملکی استان مراجعه و از خدمات آزمایشگاهی، رادیولوژی، فیزیوتراپی و غیره بهره‌مند شدند.


ارسال نظر

captcha