نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی :

طرح شناسایی مدیران آینده سازمان تامین اجتماعی الگوی مدیریت نظام اداری باشد

نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی، الگوبرداری سازمانها و دستگاههای دولتی و عمومی از طرح شناسایی مدیران آینده سازمان تامین اجتماعی برای انتخاب مدیران را ضروری دانست و گفت : باید از مجموعه‌های پیشرو همچون تامین اجتماعی قدردانی کرد که با این اقدام گامی بلند برای تعالی و رشد نیروی انسانی برداشته‌اند.

تامین 24 /به گزارش اداره کل روابط عمومی سازمان تامین اجتماعی، غلامعلی جعفرزاده ایمن آبادی نماینده مردم رشت و عضو کمیسیون برنامه ، بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی در دیدار مدیر کل تامین اجتماعی گیلان ، با اشاره به ضرورت اعتماد به توانمندی های داخلی سازمان ها تاکید کرد : شایسته گزینی کلید حل مشکلات موجود مدیریتی در دستگاههاست .

 

وی با اشاره به اهمیت سازمان تامین اجتماعی بعنوان مجموعه ای با بیش از 43 میلیون مخاطب در سطح کشور تصریح کرد : گستره ماموریتها و تعهدات این نهاد نشان از اهمیت، کیفیت و عملکرد کارکنان و مدیران آن در جامعه است .

 

مهندس جعفرزاده افزود : تامین اجتماعی در دوره مدیریت جدید و جوان خود در زمینه توجه به نیروی انسانی و شایسته گزینی مدیران پیشتاز است و ابتکار ارزشمند (( طرح شناسایی مدیران آینده )) برای اولین بار به این شکل در نظام اداری کشور با تمرکز بر شایسته سالاری و ظرفیت های تخصصی منابع انسانی داخلی اجرا شده است .


ارسال نظر

captcha