​شجاعی برهان:

اقتصاد مقاومتی استقلال اقتصادی را به ارمغان می آورد.

مشاور وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: اقتصاد مقاومتی استقلال اقتصادی را به ارمغان می آورد و راه نجات کشور، اجرای اقتصاد مقاومتی است.

تامین 24 / شجاعی برهان در جلسه تکریم مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی آذربایجان غربی و معارفه سرپرست اداره کل با حضور سید محسن دلبری مدیرکل استانهای وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در سالن اجتماعات شهید حججی سخن می گفت، اظهارکرد: ۱۰ سال است مقام معظم رهبری در تبیین سیاست های کلی نظام، شعار سال را حول محور اقتصاد و تولید ‌قرار داده اند. 

وی گفت: اقتصاد مقاومتی و رونق و جهش تولید داروی شفابخش برای اقتصاد کشور است و اگر درمقوله تولید به اقتصاد مقاومتی توجه شود تاب آوری آن در مقابل هجمه ها و ‌تحریم های ظلمانه غرب و آمریکا پایدار خواهد بود.
شجاعی برهان تصریح کرد: حال که ایران عزیز مستقل ترین کشور دنیاست با تحقق سیاست های اقتصاد مقاومتی می توانیم الگویی برای کشورهای در حال توسعه باشیم.
وی در ادامه به برنامه های اساسی وزیر تعاون،کار و رفاه اجتماعی پرداخت و شفافیت و جوانگرایی را دو رکن اساسی برنامه های ایشان عنوان و با ذکر مثال هایی از انتصاب های از این دست عمل به برنامه های اعلام شده را رمز موفقیت دو ساله اخیر دانست.
شجاعی برهان در ادامه بر سه عنصر تاثیر گذار در محیط اداری تاکید کرد و گفت: توجه به منابع نیروی انسانی و تعامل دو سویه با ایشان، توجه به جوان گرایی، باعث تقویت و پایداری مدیریت می شود.

ارسال نظر

captcha