پیام تسلیت نائب رئیس هیات مدیره سازمان تامین اجتماعی در پی درگذشت همکاران

عضو و نائب رئیس هیأت مدیره سازمان تامین اجتماعی در پیامی، درگذشت مرحوم دکتر محمد طیبی همکار بازنشسته مدیریت درمان تامین اجتماعی مازندران و مرحومه زهرا چهارلنگی همکار اداره کل خوزستان را تسلیت گفت.

تامین 24 /به گزارش اداره کل روابط عمومی سازمان تامین اجتماعی، در بخشی از این پیام آمده است:

 

سازمان تأمین اجتماعی همواره مأمن و تکیه گاه ذینفعان عزیز خویش (بیمه شدگان، مستمری بگیران و...) بوده و در زمان وقوع مخاطرات به یاری آنان شتافته است و این نقش و کارکرد بی بدیل خویش را مرهون و مدیون تلاشها و مساعی مدیران و کارکنان خدوم و تلاشگر خود در بخشهای بیمه ای و درمانی است.

زحمات این همکاران گرامی در ادوار مختلف انقلاب، جنگ، بازسازی، تحریم ها و حصر اقتصادی و ... به منظور تداوم خدمات رسانی به بیمه شدگان و مستمری بگیران بر همگان واضح و مبرهن است و این مجاهدت ها در زمان سرایت پدیده شوم "ویروس کرونا" به اوج خود رسیده و جلوه های قابل ستایشی را در عرصه خدمت رسانی آشکار ساخته است.

 

خبر شهادت جناب آقای دکتر محمد طیبی و سرکارخانم زهرا چهارلنگی موجب تأسف و تأثر گردید. دستهای این انسانهای ایثارگر، بوسه گاه فرشتگان الهی شد و بازماندگان معزز و همکاران محترم را در سوگ خود نشاند.

عروج این همکاران عزیز را به خانواده های محترم و سایر بازماندگان و همکاران سازمان تسلیت و تعزیت عرض مینمایم. از درگاه ایزد منان برای روح سترگ آن عزیزان از دست رفته علو درجات و همنشینی با اولیاء و صلحا و برای بازماندگانشان صبر جمیل و اجر جزیل مسئلت می نمایم. روحشان شاد و یاد و نامشان گرامی باد.


ارسال نظر

captcha