از سوی اداره‌کل تامین‌اجتماعی گیلان انجام شد؛

برگزاری کارگاه‌ آموزشی رابطان بیمه‌ای بنگاه‌ها

با هدف تقویت تعاملات و افزایش آگاهی‌ شرکای اجتماعی از قوانین بیمه‌ای، کارگاه‌های آموزشی رابطان بیمه‌ای شرکت‌ها توسط تامین اجتماعی گیلان برگزار شد.

تامین 24 / جمیل حق‌پرست، مدیرکل تامین اجتماعی گیلان با اشاره به مطلب فوق افزود: با هدف تقویت تعامل و افزایش رضایتمندی و نیز بالا بردن دامنه آگاهی شرکای اجتماعی از قوانین سازمانی و تعهدات و شرایط مربوطه، در طول دو ماه آذر و دی امسال چهار کارگاه آموزشی ویژه رابطان بیمه‌ای و کارفرمایی شرکت‌های بزرگ برگزار شده است که در این دوره‌های آموزشی، 270 نفر به عنوان نماینده حدود 45 هزار بیمه شده با مفاهیم و مقررات تامین اجتماعی آشنا شده‌اند.

 

مدیرکل تامین اجتماعی گیلان اظهار داشت: این کارگاه‌ها در چهار نوبت برای شهرستان‌های شرق گیلان، غرب استان، شهر رشت و شهرستان‌های اطراف رشت برپا شده است که برای 132 شرکت کننده شهرستانی در سه دوره اول تاکنون گواهی آموزشی صادر شده و 138 شرکت کننده در کارگاه آموزشی شهر رشت نیز به زودی گواهی‌های خود را دریافت خواهند کرد.

 

وی خاطرنشان کرد: در حال حاضر بیش از 423 هزار بیمه شده اجباری در بخش‌های مختلف صنعتی، تولیدی و ... در گیلان تحت پوشش تامین اجتماعی هستند و با برپایی این دوره‌ها نمایندگان حدود 20 درصد این قشر از مباحث آموزشی بهره‌مند شده‌اند.

 

مدیرکل تامین اجتماعی گیلان افزود: هر اداره، سازمان، شرکت و کارخانه‌ای که تمایل به اجرای برنامه‌های آموزشی مشترک به‌منظور اشاعه فرهنگ بیمه‌های اجتماعی و آشنایی کارکنان خود با انواع بیمه‌ها و تعهدات سازمانی داشته باشند، از این خواسته آن‌ها استقبال کرده و با اعزام کارشناسان تخصصی در بخش‌های مختلف آماده همکاری هستیم.


ارسال نظر

captcha