مدیرکل تامین‌اجتماعی خراسان‌شمالی:

صبر، صلابت و بصیرت خانواده شهدا مایه فخر و مباهات است

مدیرکل تامین اجتماعی خراسان شمالی در دیدار با مادر شهید همکار مدافع حرم گفت: صبر، صلابت و بصیرت خانواده شهدا مایه فخر و مباهات مردم است.

تامین 24 / محمدعلی عباس‌زاده وحید، با حضور در منزل شهیدان حمیدی‌زاده، با مادر این شهدای عزیز و گرانقدر دیدار و گفت‌وگو کرد.

 

در این دیدار وی ضمن تقدیر از سال‌ها صبر و شکیبایی و استقامت مادر شهیدان حمیدی‌زاده، مجاهدت و رشادت شهدای والامقام را دلیل آرامش، عزت و سربلندی ایران اسلامی عنوان کرد.

 

وی افزود: بی‌شک صبر، صلابت و بصیرت شما عزیزان گرانمایه و خانواده معززتان همواره مایه فخر و مباهات ایران اسلامی و قوت قلب مقام معظم رهبری (مدظله‌العالی) است.

 

عباس‌زاده وحید، شکیبایی و ایستادگی خانواده معزز شهیدان را مصداق بارز ارائه عملی الگوی اخلاق و معنویت اسلامی در سطح جامعه دانست و برای مادر شهیدان حمیدی‌زاده، آرزوی سلامتی و طول عمر کرد.

 

در این دیدار دکتر جلال جهان نیا، مدیر درمان تامین اجتماعی خراسان شمالی و جمعی از روسا و کارشناسان ارشد اداره کل تامین اجتماعی استان نیز حضور داشتند.

شایان ذکر است، خانواده حمیدی‌زاده دو شهید را به پیشگاه حضرت ولی عصر(عج)، ملت عزیز ایران اسلامی و آرمان‌های والای نظام مقدس جمهوری اسلامی تقدیم کرده است. شهید نریمان حمیدی‌زاده از شهدای هشت سال دفاع مقدس، متولد سال 1347 بود و در سال 1365 در عملیات کربلای 4 به فیض شهادت نائل آمد. همچنین شهید فیروز حمیدی‌زاده، متولد 1357 کارشناس اداری اداره کل تامین اجتماعی خراسان شمالی در سال 1394 در  کشور سوریه شهید شد.


ارسال نظر

captcha