تامین اجتماعی سازمانی درآمد هزینه‌ای است

شورای برنامه ریزی اداره کل تامین اجتماعی کرمانشاه با حضور معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع و مدیر کل سرمایه گذاری استانداری این استان تشکیل شد.

 

تامین 24 / حمیدرضا قاسمی، مدیر کل تامین اجتماعی کرمانشاه در این جلسه گفت: این اداره کل با تمام توان و ظرفیت موجود در راستای رونق تولید و کاهش بیکاری و همچنین پایداری اشتغال در بنگاه‌های اقتصادی استان، هرگونه همکاری و همراهی را با برنامه ریزان حوزه اقتصادی استانداری انجام خواهد داد و از توسعه تعاملات سازنده و موثر بین سازمان تامین اجتماعی و حوزه‌های گوناگون استانداری کرمانشاه، خصوصا حوزه اقتصادی، استقبال خواهد کرد.

 

به گزارش اداره کل روابط عمومی سازمان تامین اجتماعی، وی با بیان اینکه تامین اجتماعی، سازمانی درآمد هزینه‌ای است، اظهار داشت: عمل به تعهدات و پرداخت‌های بیمه‌ای به موقع وابسته به وجود منابع مالی کافی است که از محل پرداخت حق بیمه‌های بیمه شدگان تامین خواهد شد و وظیفه داریم با وجود وضعیت اقتصادی خاص استان و همچنین اعمال تحریم‌های ظالمانه دشمنان علیه نظام جمهوری اسلامی ایران و مشکلاتی که برای کارفرمایان و بیمه شدگان فراهم شده است، تعادل بین منابع و مصارف و پایداری تامین اجتماعی را با برنامه ریزی و کار هدفمند و هوشمندانه و خدمت شایسته و مطلوب به ارباب رجوع، حفظ کنیم.

 

دکتر هدایت حاتمی، معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری کرمانشاه در این نشست از عملکرد کلی سازمان تامین اجتماعی در این استان احساس رضایت و از همکاری و همراهی مدیرکل و همکاران در کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید در استانداری کرمانشاه، تقدیر و تشکر کرد و از استمرار تعاملات دو جانبه به عنوان راهبردی موفق و کارساز در بین دستگاه‌های متولی امر اشتغال و رونق تولید در استان یاد کرد.

 

وی اظهار داشت: حضور همه ما در دستگاه‌های اجرایی از دو منظر قابل بررسی و مورد نظر است، یکی حضور فیزیکی و رعایت قوانین و دستورالعمل‌های مربوطه است و اما مسئله دوم که تاثیر فراوانی روی عملکرد ما در خدمت رسانی به مخاطبان دارد، وجدان کاری، نوع نگاه به مخاطب، ایثار و از خود گذشتگی، همنوع دوستی و آرمان‌خواهی است.

 

دکتر حاتمی در ادامه به ظرفیت‌های خدادادی و متنوع در استان کرمانشاه اشاره کرد و افزود: در این استان برای کار کردن فضا، امکانات و سخت‌افزار مهیاست و فقط جدیت و غیرت و پشتکار می‌طلبد که این خصوصیات در جوانان این مرز و بوم وجود دارد.

 

وی با بیان اینکه از سال گذشته تاکنون میزان بیکاری در استان را 2.9 درصد کاهش داده‌ایم، اظهار داشت: این روند کاهشی برای سال آینده نیز به میزان 3 درصد البته با ایجاد 21 هزار شغل خالص که خود نیازمند ایجاد 60 هزار شغل ناخالص در استان است، ادامه دارد و امیدواریم این امر تحقق یابد.

 

شایان ذکر است در ابتدای این نشست روسای شعب و کارشناسان تامین اجتماعی کرمانشاه نقطه نظرات و پیشنهادات خود را در حوزه اقتصادی و رونق تولید در استان بیان کردند.


ارسال نظر

captcha