در تامین‌اجتماعی استان زنجان انجام شد؛

ارائه کد کاربری کارگاه‌ها در کمتر از یک ساعت

مدیرکل تأمین اجتماعی استان زنجان از ارائه کد کاربری کارگاه‌ها در کمتر از یک ساعت خبر داد و گفت: این امر به منظور تسهیل بیمه کارگران انجام می‌شود.

 

تامین 24 / ، اظهار کرد: یکی از موضوع‌هایی که در کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید مورد نظر بود، بحث بیمه شاغلان در کارگاه‌های مختلف بود که تصمیم‌های لازم در این باره اتخاذ شد.

 

مدیرکل تامین اجتماعی زنجان با اشاره به اینکه در راستای حل این مشکل به دستور استاندار تصمیم بر این شد، که بحث ارائه کد موقت به کارگاه‌ها تسریع شود، افزود: در همین رابطه این امکان فراهم شده است که برای کارگاه‌های تازه تأسیس مجوز به سرعت صادر شود.

 

وی تصریح کرد: در همین راستا در صورت ارائه مجوز از سوی اصناف، کد کاربری موقت به کارگاه‌ها ارائه می‌شود تا بتوانند کارگران خود را بیمه و سپس پروانه اصلی را ارائه دهند.

 

علیاری با اشاره به اینکه قبلا ارائه کد برای این کارگاه‌ها زمان‌بر بود و موجب طولانی شدن فرآیند بیمه کارگران می‌شد، گفت: با تصمیم جدید فرآیند صدور کد در کمتر از یک ساعت انجام می‌شود.

 

مدیرکل تأمین اجتماعی استان زنجان از صاحبان کارگاه‌ها نیز خواست، برای دریافت کد مجوز مربوط را از اصناف دریافت کنند تا سازمان تامین اجتماعی نیز خدمات لازم را به آنها ارائه دهد.


ارسال نظر

captcha