معاون فرهنگی و اجتماعی وزارت کار خبر داد:

تقدیر از فیلم‌های با موضوع فرهنگ کار

ابراهیم صادقی فر از برنامه‌ریزی برای انتخاب و تقدیر از فیلم‌های برتر جشنواره فیلم فجر سالجاری در حوزه فیلم های با موضوع "فرهنگ کار" در بخش هنر و تجربه خبر داد.

تامین 24 /  معاون فرهنگی و اجتماعی وزارت کار گفت: در خصوص تقدیر از فیلم‌های با موضوع "فرهنگ‌کار" در جشنواره فیلم فجر سالجاری، بزدوی با وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی تفاهم‌نامه ای برقرار خواهد شد.

وی تصریح کرد: با توجه به مذاکرات و توافقات در حال انجام، به نظر میرسد تفاهم نامه مذکور حدوداً  تا دو هفته آینده بین وزارتخانه های تعاون، کار و رفاه اجتماعی و فرهنگ و ارشاد اسلامی به امضاء خواهد رسید.

صادقی فر در گفت وگو با تامین 24اضافه کرد: در جریان این جشنواره، سه فیلم برتر با موضوع " فرهنگ کار" توسط وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی معرفی و مورد تقدیر قرار خواهند گرفت.

وی خاطرنشان کرد: شاخص‌های انتخاب فیلم‌های برتر در حوزه «فرهنگ کار» در محدوده‌های موضوعی فرهنگ بهره وری، فرهنگ مهارت، فرهنگ تعاون، روحیه مشارکت، فرهنگ خیر جمعی و تمامی موارد مرتبط با "فرهنگ کار" قرار دارد.

صادقی فر در ادامه اظهار داشت: با توجه به داوری ها، فیلم هایی که بتوانند به شاخص‌های مورد اشاره پرداخته و انتظارات هیات داوران را برآورده کنند به عنوان فیلم های برتر معرفی خواهند شد.

معاون فرهنگی و اجتماعی وزارت کار با بیان اینکه هیات داوران توسط معاونت فرهنگی و اجتماعی وزارت کار انتخاب می شوند، گفت: البته افراد صاحب سبک و خبره در حوزه سینما و داوری جشنواره های فیلم  برای این امر در نظر گرفته خواهد شد.

صادقی فر در خاتمه اضافه کرد: تمام فیلم های حاضر در جشنواره فیلم فجر سالجاری در بخش هنر و تجربه،  بدون محدودیت و یا ثبت نام، در این فرآیند مورد بررسی و داوری قرار خواهند گرفت.

      

 


ارسال نظر

captcha