در المپیاد بازنشستگان اتفاق افتاد؛

قهرمانی تیم اداره‌کل تامین‌اجتماعی شرق تهران

تیم اداره کل تامین اجتماعی شرق تهران بزرگ، قهرمان سومین دوره المپیاد ورزشی بانوان همکار بازنشسته سازمان تامین‌اجتماعی شد و تیم‌های آذربایجان‌غربی و غرب تهران بزرگ به ترتیب مقام‌های دوم و سوم را کسب کردند.

تامین 24 / در سومین دوره المپیاد ورزشی فرھنگی بانوان ھمکار بازنشسته این سازمان که در شش رشته ورزشی شنا، تنیس روی میز،دارت، تیراندازی با تفنگ بادی، شطرنج و بدمینتون از 29 استان کشور در شھرستان بابلسر برگزار شد، از 36 بانوی شرکت کننده حائز مقام های اول تا سوم، تجلیل به عمل آمد.

 

به گزارش اداره کل روابط عمومی سازمان تامین اجتماعی، سید علی‌اصغر محمودی، مدیرکل تامین اجتماعی مازندران در مراسم اختتامیه این مسابقات به نقش ورزش در حفظ سلامتی خصوصا در دوران سالمندی اشاره کرد و گفت: ورزش رمز سلامتی، تندرستی و پویایی جامعه است و از منظر فرھنگی و اجتماعی، نقش اساسی و بنیادی در زندگی امروز انسان‌ھا به‌ویژه بازنشستگان دارد.

 

علی شاه‌حسینی، معاون اداره کل فرهنگی و اجتماعی بازنشستگان سازمان تامین اجتماعی نیز در این مراسم با اشاره به برنامه طرح نسیم سلامت که از جمله برنامه‌های این اداره کل است، اظهار داشت: این مسابقات به منظور ارتقا و حفظ سطح سلامت جسمی و روانی بازنشستگان و مستمری‌بگیران، پیشگیری از بیماری‌ها، ایجاد نشاط و شادابی و افزایش امید میان این قشر طراحی شده است.


ارسال نظر

captcha