شریعتمداری در جمع تیم ملی گلبال اعزامی به رقابتهای آسیایی:

تیم ملی گلبال از سوی شستا حمایت می شود

شریعتمداری وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی شب گذشته با حضور در جمع تیم ملی گلبال اعزامی به رقابتهای آسیایی با اعضای این تیم دیدار و گفت و گو کرد.

تامین 24 /  در ابتدای این دیدار  اعضای تیم ملی گلبال با اشاره به سوابق حضور این تیم در رقابتهای بین المللی برخی از دغدغه های خود را با وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی مطرح کردند . موضوع حمل و نقل ، مشکل اشتغال و ... از جمله مواردی بود که در این نشست از سوی اعضای تیم ملی با وزیر کار در میان گذاشته شد .

شریعتمداری با ابراز خرسندی از حضور در جمع اعضای تیم ملی گلبال و آرزوی قهرمانی این تیم در رقابتهای آسیایی به حمایت های این وزارتخانه از تیم ملی گلبال در چارچوب مسئولیتهای اجتماعی آن اشاره کرد و گفت : تیم ملی گلبال در چارچوب مسئولیتهای اجتماعی از سوی شستا حمایت خواهد شد .

به گزارش روابط عمومی وزارت کار، سرمربی تیم گلبال هم با تقدیر از دغدغه مندی وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی و نیز حضور ارزشمند و تاثیر گذاری وی در جمع اعضای این تیم ابراز امیدورای کرد که تیم اعزامی در این دوره از رقابتها بتواند به عنوان قهرمانی دست یابد .

گفتنی است  تیم ملی گلبال کشورمان عصر امروز یکشنبه 10 آذر 1398 برای  حضور در مسابقات قهرمانی آسیا و کسب سهمیه پارالمپیک توکیو 2020 به ژاپن سفر کرد . 

تیم ایران با ترکیب محمد پرنیان، حسن جعفری، محمد منصوری، مهدی عباسی، محمد سرنجی، خلیل شهریاری نسب و مهدی نباتی به عنوان سرمربی و محمد کرم کولیوند مربی  به این مسابقات اعزام می شود  و برای کسب قهرمانی و سهمیه پارالمپیک با تیمهای چین، کره جنوبی، اندونزی، تایلند، استرالیا و ژاپن دیدار خواهد داشت.


ارسال نظر

captcha