خوزستان قهرمان چهاردهمین دوره مسابقات المپیاد تنیس روی میز بانوان تأمین اجتماعی

چهاردهمین دوره مسابقات المپیاد تنیس‌ روی‌میز بانوان تأمین اجتماعی به مدت دو روز در آبادان برگزار و تیم‌های خوزستان، کرمان و هرمزگان اول تا سوم شدند.

تامین 24 / سید محمد مرعشی، مدیر کل تأمین اجتماعی استان خوزستان در مراسم اختتامیه المپیاد ورزشی تنیس روی میز بانوان تامین‌اجتماعی، با تأکید براینکه ورزش باعث همراهی، همگرایی و همدلی میان انسان‌ها می‌شود، گفت: سازمان تأمین اجتماعی با ترویج و توسعه فرهنگ ورزش توانسته است کارکنانی با نشاط، با انگیزه و پاسخگو به مخاطبان پرورش دهد.

 

به گزارش اداره کل روابط عمومی سازمان تامین اجتماعی، مرعشی، تنیس روی میز را اولین رشته سرعتی در بین رشته‌های راکتی دنیا برشمرد که مفرح و پرتحرک است و جذابیت آن باعث شده تا اعضای خانواده‌ها هم برای گذراندن اوقات فراغت از آن بهره‌مند شوند.

 

وی تمامی فعالیت‌های ورزشی را سودمند ارزیابی و تصریح کرد: این ورزش به طرز شگفت آوری فوایدی از قبیل تقویت هوش، بینایی، تناسب اندام و کاهش وزن دارد و از بروز آلزایمر نیز جلوگیری می‌کند.

 

در ادامه علی اشتری، رئیس اداره ورزش سازمان تأمین اجتماعی با تشریح اهم اقدامات به عمل آمده در برگزاری چهادهمین دوره مسابقات المپیاد سراسری تنیس روی میز بانوان تأمین اجتماعی گفت: این دوره از مسابقات با حضور 19 تیم و 80 ورزشکار زن به‌صورت تیمی و انفرادی برگزار شد که در نهایت تیم خوزستان مقام اول، تیم کرمان مقام دوم و تیم هرمزگان مقام سوم را کسب کرد.

 

اشتری المپیادهای ورزشی کارکنان را ارزشمند ارزیابی کرد و افزود: این امر تأثیر بسزایی در افزایش و ارتقای روحیه کارکنان داشته است.


ارسال نظر

captcha