بازنشستگان تامین اجتماعی امروز در یک فضای متفاوت رقابت فوتبال را تماشا کردند؛

شریعتمداری: بازنشستگان امیدبخشان جامعه هستند

بازنشستگان سازمان تامین اجتماعی عصر امروز در یک فضای متفاوت مسابقه فوتبال ایران و عراق را در کنار یکدیگر تماشا کردند.

تامین 24 /محمد شریعتمداری وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در پیامی تصویری که در سالن همایش وزارت کار پخش شد گفت: پیشکسوتان و فعالیت های آنان مایه امید است.

وی اظهار داشت:بازنشستگان بدون تردید می توانند از بهترین حامیان تیم های ملی و به طور کلی ورزش کشور باشند. 

لازم به ذکر است که بازی امروز با نتیجه 2بر یک به سود عراقی ها به پایان رسید. 
 
عصر امروز، همزمان با برگزاری بازی تیم ملی فوتبال ایران و عراق، همایش بازنشستگان حامی تیم ملی فوتبال ایران در وزارت تعاون برگزار شد. 
 
مراسم امروز با حضور مدیران وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی و سازمان تامین‌اجتماعی و جمعی از بازنشستگان سازمان تامین‌اجتماعی برگزار شد.
در این مراسم که به مناسبت تقدیر از پیشکسوتان ورزش کارگری و بازنشستگی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، سازمان تامین‌اجتماعی و دیگر سازمان‌های تابعه وزارت رفاه برگزار شده بود، بازنشستگان به تماشای زنده بازی  تیم ملی فوتبال ایران و عراق در چارچوب رقابت های مقدماتی جام جهانی قطر پرداختند. 
شایان ذکر است که در اقدامی کمتر دیده شده ، محمدرضا احمدی، گزارش بازی فوتبال امروز را به صورت زنده در سالن محل همایش بر عهده داشت. 
گفتنی است که بانک رفاه کارگران، کفش ملی، سازمان تامین اجتماعی، صندوق بازنشستگی کشوری، شرکت پگاه و شرکت هواپیمایی آسمان به عنوان حامیان برگزاری همایش امروز و موسسه فرهنگی هنری آهنگ  آتیه برگزار کننده این مراسم بودند.
گفتنی است در فاصله دو نیمه بازی با حضور معاون فرهنگی و اجتماعی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، مدیرکل روابط عمومی وزارت رفاه و مدیرعامل موسسه فرهنگی و هنری آهنگ آتیه از بانو شجاعی( همسر منصور پورحیدری)، اردلان آشتیانی فرزند شادروان ابراهیم آشتیانی(بازیکن سابق تیم ملی فوتبال ایران) و همسر مهدی شادمانی (از فعالان و روزنامه نگاران ورزشی کشور) تقدیر بعمل آمد. 
در پایان مراسم امروز با اجرای قرعه کشی، هدایایی به بازنشستگان حاضر در سالن اهدا شد.

ارسال نظر

captcha