برگزاری پانزهمین دوره المپیاد شطرنج کارکنان تامین اجتماعی در شهرکرد

پانزدهمین دوره المپیاد ورزشی کارکنان سازمان تامین اجتماعی در رشته شطرنج آقایان با حضور 27 تیم و 124 بازیکن از سراسر کشور، در شهرکرد برگزار شد. این مسابقات در هفت دور به روش سوئیسی تیمی و با فرمت زمانی 30 دقیقه برای هر بازیکن و 15 ثانیه پاداش به ازای انجام هر حرکت برگزار شد.

تامین 24 / غلامرضا محمدی، مدیر کل تامین اجتماعی استان چهارمحال و بختیاری با حضور در محل استقرار  ورزشکاران هدف از برگزاری المپیاد درون سازمانی را بالا بردن سطح آمادگی فکری و جسمی کارکنان، ایجاد انگیزه، شادابی و نشاط در بین آنان دانست و گفت: توجه به امر ورزش از مسائل ضروری هر جامعه است و انجام حرکات ورزشی، افزون‌بر تقویت بنیه فردی، بنیه اجتماعی افراد را نیز تقویت می‌کند.

 

به گزارش اداره کل روابط عمومی سازمان تأمین اجتماعی، مراسم پایانی این مسابقات نیز با حضور مدیر کل تامین اجتماعی و معاونان استان چهارمحال و بختیاری برگزار شد که در رده تیمی، اداره کل و مدیریت درمان تأمین اجتماعی استان‌های آذربایجان شرقی، اداره کل درمان تامین اجتماعی تهران و اداره کل و مدیریت درمان تأمین اجتماعی قزوین به ترتیب مقام‌های اول تا سوم را کسب کردند.

 

اداره کل و مدیریت درمان تأمین اجتماعی استان چهارمحال و بختیاری نیز مقام پنجم این دوره از مسابقات را به دست آورد.

 

همچنین در رده بندی انفرادی نیز آقایان مهدی لطفی‌زاده (آذربایجان شرقی)، فرزاد دری‌هکی (فارس)، حسین شیرعلیزاده (قزوین) از میز یک، آقایان جلال بهرامی (آذربایجان شرقی)، علی قدیمی (گیلان)، حسن آقابزرگی (اصفهان) از میز دوم، آقایان حسین طالبی (مازندران)، عباس زرگوش (خوزستان)، اسماعیل قلی زاده (آذربایجان شرقی) از میز سوم، آقایان مهدی صمدیان (اردبیل)، موسی برزگر (آذربایجان‌شرقی)، مجتبی نقیبی‌راد (اداره کل درمان تهران) از میز چهارم و آقایان محمدرضا نوری (مرکزی)، محسن دستگردی (خراسان‌جنوبی) و علیرضا مهری (گلستان) به ترتیب مقام‌های اول تا سوم هر میز را کسب کردند.

 

در پایان این مسابقه‌ها با اهدای لوح و کاپ از تیم‌ها و افراد برتر تجلیل به‌عمل آمد.


ارسال نظر

captcha