ستاد مرکزی قهرمان فوتسال آقایان سازمان تامین اجتماعی شد

پانزدهمین دوره المپیاد فوتسال آقایان سازمان تامین اجتماعی در شهرستان بابلسر، با قهرمانی تیم ستاد مرکزی این سازمان خاتمه یافت.

تامین 24 / در این رقابتها که حدود یک هفته به طول انجامید، تیم های فوتسال استان های خراسان رضوی و هرمزگان به ترتیب دوم و سوم شدند.

به گزارش اداره کل روابط عمومی سازمان تامین اجتماعی، سیدعلی اصغرمحمودی مدیرکل تامین اجتماعی استان مازندران در مراسم اختتامیه این مسابقات درخصوص این دوره از رقابتها، با اشاره به فواید ورزش در سلامت جسم و روح افراد گفت: ورزش و فعالیت های بدنی علاوه بر حفظ سلامت جسمانی، سلامت روانی را نیز تضمین می کند.

وی ادامه داد: اگر ورزش در زندگی امروزی افراد نقش و اهمیت خودش را پیدا کند، بسیاری از عارضه های ناخوشایند که به جهت کمی تحرک خصوصا درقشر کارمند ایجاد می شود  از بین می رود.

محمودی تاکید کرد: ورزش و فعالیت های بدنیف ذهن را تقویت می نماید و با اندیشه ای قوی می توان بر مشکلات و معضلات خانوادگی و اجتماعی بهتر فائق آمد،لذا ورزش اثرات اجتماعی مفیدی نیزدارد.

محمودی اظهارداشت: از اهداف مهم برگزاری المپیادهای ورزشی برقراری دوستی و محبت و وحدت درون سازمانی و ترویج روحیه جوانمردی و گذشت و افزایش امید و نشاط درون سازمانی است.

اشتری رئیس اداره تربیت بدنی سازمان تامین اجتماعی نیز در این مراسم گفت: رویکرد فرهنگی و نگاه مثبت مدیریت سازمان به امر ورزش جای تشکر و قدردانی دارد .

وی از اقدامات اداره کل تامین اجتماعی مازندران در امر ترویج ورزش و میزبانی  المپیادهای ورزشی سازمان تامین اجتماعی تقدیر کرد.

در پایان از تیم های برتر با اهداء کاپ و لوح تقدیر تجلیل شد.


ارسال نظر

captcha