خانواده شهدا پشتوانه‌های نظام هستند

خانواده شهدا سرمایه و پشتوانه‌های نظام هستند و پاس‌داشت شهدا و تجلیل از خانواده‌های ایشان حفظ و صیانت از ارزش‌های شهدا وظیفه همگانی است.

تامین 24 / به مناسبت روز بزرگداشت مقام شامخ شهدا و تکریم خانواده، مدیر کل تامین اجتماعی استان بوشهر با خانواده سردار شهید حاج قاسم هندی‌زاده دیدار و گفت‌وگو کرد.

 

به گزارش اداره کل روابط عمومی سازمان تامین اجتماعی، مدیر کل تامین اجتماعی استان بوشهر در این دیدار ضمن ابلاغ پیام تبریک سرپرست سازمان به خانواده شهید گفت: خانواده شهدا سرمایه و پشتوانه‌های نظام هستند و پاس‌داشت شهدا و تجلیل از خانواده ایشان حفظ و صیانت از ارزش‌های شهدا وظیفه همگانی است.

 

عبداله شیرکوند شهادت را جان نثاری و ایثار در راه ارزش‌ها عنوان کرد و اظهار داشت: در حقیقت زنده نگه داشتن یاد شهدا بزرگداشت ایمان، عشق، حماسه و باعث  تداوم انقلاب و نظام خواهد شد.

 

شیرکوند شهدا را مظهر ایثار و ازخود گذشتگی و خانواده شهدا را نماد صبر و شکیبایی دانست و گفت: دیدار با خانواده معظم شهدا سبب خواهد شد که روحیه خدمت در مسئولان تقویت شود.

 

وی افزود: همه ما خود را مدیون خانواده معظم شهدا می‌دانیم و هم به لحاظ انجام وظیفه و هم تجدید بیعت با آرمان‌های والای شهیدان، دیدار با آنها را برای خود افتخار می‌دانیم.

 

گفتنی است سردار شهید حاج قاسم هندی‌زاده از همکاران شهید سازمان تامین اجتماعی استان بوشهر بوده و هر ساله به عنوان وظیفه و تکلیف درجهت زنده نگه داشتن یاد و خاطره شهدا از خانواده شهید تجلیل به عمل می‌آید.

 


ارسال نظر

captcha