مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان تهران مطرح کرد

راه‌اندازی اتحادیه کسب و کارهای اینترنتی توسط استارت‌آپ‌ها

مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان تهران گفت: ایجاد کسب‌وکارهای اینترنتی از موارد مهمی است که فعالان حوزه استارت‌آپ اقدامات مهمی برای آن انجام داده‌اند؛ لذا اگر این شرکت‌ها کمتر درگیر بروکراسی اداری شوند فعال‌تر خواهند شد.

تامین 24 / مرتضی رضایی در جلسه اشتغال استان ضمن اشاره به ضرورت حمایت از استارت‌آپ‌ها گفت: ما سال گذشته با ۲۸ شرکت استارت‌آپ استان تهران جلسه مشترکی برگزار کردیم و آنها اظهار ‌داشتند که پول و وام نمی‌خواهیم بلکه درخواست ما این است تا در حوزه فناوری اطلاعات با توجه به ظرفیت‌های ایجاد شده شرایط بهتر شود.

 

به گزارش فارس، مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان تهران افزود: در استان تهران استارت‌آپ‌ها عملکرد مطلوبی دارند و در بخش خصوصی که مورد تأکید رئیس جمهور نیز هست، فعال هستند.

 

رضایی بیان داشت: فعالان این حوزه اقدامات مختلفی انجام داده‌اند و در همین زمینه کسب و کارهای اینترنتی راه‌اندازی شد. شرکت‌های استارت‌آپ در حوزه نرم‌افزار فعال هستند. نظیر کافه‌بازار که ۳۰ هزار توسعه‌دهنده آن را ایجاد کرده‌اند.

 

وی در پایان گفت: برای حوزه استارت‌آپ‌ها فضا فراهم است و اگر کمتر درگیر بروکراسی اداری شوند می‌توانند در زمینه اشتغال عمل کنند و فعال‌تر شوند.


ارسال نظر

captcha