با حضور نماینده ولی‌فقیه انجام شد

اعزام بازنشستگان تامین اجتماعی استان زنجان به مشهد مقدس

نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه زنجان گفت: طرح کرامت رضوی یکی از طرح‌ها و یادگاری‌های ماندگار دکتر نوربخش، مدیر عامل فقید این سازمان است.

تامین 24 / با حضور و بدرقه نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه زنجان و مدیرکل تامین اجتماعی استان، بیش از یکصد نفر از بازنشستگان و مستمری بگیران تامین اجتماعی استان در قالب طرح کرامت رضوی برای زیارت امام مهربانی‌ها راهی مشهد مقدس شدند.

 

به گزارش اداره کل روابط عمومی سازمان تامین احتماعی، حضرت آیت‌الله خاتمی، نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه زنجان، طرح کرامت رضوی را یکی از طرح‌های بسیارخوب سازمان تامین اجتماعی عنوان و بیان کرد: جا دارد از مرحوم دکتر نوربخش که بانی این طرح بودند به نیکی یاد شود.

 

مدیرکل تامین اجتماعی استان زنجان نیز گفت: طرح کرامت رضوی از سال ١٣٩٣ درکشور آغاز شده است؛ سازمان تامین اجتماعی در قالب این طرح بازنشستگان و مستمری‌بگیران سراسر کشور را در فواصل زمانی مختلف برای زیارت به مشهد مقدس اعزام می‌کند.

 

مسعود علیاری تعداد بازنشستگان و مستمری بگیران تامین اجتماعی استان زنجان را حدود 43 هزار نفر اعلام کرد و افزود: تاکنون در قالب این طرح در استان حدود ١٤٠٠ نفر به مشهد مقدس اعزام شدند و در تلاش هستیم در سال‌های آتی تمامی این عزیزان را به این سفر زیبا، معنوی و خاطره انگیز اعزام کنیم.


ارسال نظر

captcha