حضور مدیر کل تامین اجتماعی شهرستان‌های استان تهران در شعبه شهریار
عباس اورنگ، مدیرکل تامین اجتماعی شهرستان‌های استان تهران و مهندس طاهری، فرماندار شهرستان شهریار ضمن بازدید از شعبه شهریار با کارکنان این شعبه دیدار و گفت‌وگو کردند.
معاون بیمه‌ای سازمان تأمین اجتماعی:
حقوق ماه جاری مستمری بگیران براساس فرمول جدید پرداخت می‌شود
معاون بیمه‌ای سازمان تأمین اجتماعی گفت: فرمول نهایی اجرای قانون متناسب‌سازی حقوق مستمری‌بگیران براساس شاخص‌های چهارگانه مبلغ متناسب‌سازی، ضریب ترغیب، تفاوت تطبیق و کمک هزینه معیشت و مسکن طراحی شده است که مبنای محاسبه و پرداخت حقوق مستمری‌بگیران از ماه جاری خواهد بود.
پاسخ به ۷۰۰ درخواست استعلام دفترچه‌های بیمه در هر ثانیه
رئیس مرکز فناوری اطلاعات، آمار و محاسبات سازمان تامین اجتماعی ضمن تشریح روش‌های استعلام غیرحضوری اعتبار دفترچه‌‌های بیمه درمان گفت: سیستم را به گونه‌ای طراحی کرده‌ایم که در هرثانیه به ۷۰۰ درخواست پاسخ دهیم.
بازدید نماینده مجلس شورای اسلامی از اداره کل تامین اجتماعی کردستان
نماینده مردم شهرستان‌های مریوان و سروآباد در بازدید از ستاد اداره کل تامین اجتماعی کردستان، خدمات الکترونیک سازمان تامین‌اجتماعی را اقدامی موثر و ارزشمند در مسیر خدمت‌رسانی به مردم دانست.
سازمان تامین اجتماعی، کارگران کشاورز را زیر پوشش بیمه قرار می‌دهد
مدیر کل تامین اجتماعی کرمانشاه با اشاره به تعداد بالای شاغلان بخش کشاورزی در استان ضرورت افزایش پوشش بیمه‌ای آنان را یادآور شد و افزود: سازمان تامین اجتماعی با برنامه ریزی و تلاش مضاعف در سال جهش تولید، ضریب نفوذ بیمه‌ای در بین شاغلان بخش کشاورزی را با همکاری و همراهی سایر دستگاه‌های استانی توسعه خواهد داد و همواره پشتیبان و در کنار آنان خواهد بود.
شماره ۲۳۸ هفته نامه آتیه‌نو منتشر شد
شماره جدید هفته نامه «آتیه نو» شنبه ۴ مرداد در ۱۶ صفحه منتشر شد.
رشد ۵ درصدی مستمری بگیران تامین اجتماعی استان قم
مدیرکل تامین اجتماعی استان قم با حضور در برنامه زنده رادیو تلویزیونی «بی‌تعارف» مرکز قم به سوال‌های مخاطبان این برنامه پاسخ گفت.
کارگزاری‌ها پیشخوان ارائه خدمات سازمان تامین اجتماعی هستند
جلسه مدیران کارگزاری‌ها، روسای شعب تامین اجتماعی و مسئولان اداره کل تامین اجتماعی استان گلستان برگزار شد.
از کارکنان و بازنشستگان همکار تامین اجتماعی چهارمحال وبختیاری تجلیل شد
به مناسبت گرامیداشت هفته تامین اجتماعی و به‌منظور قدردانی از تلاش‌های کارکنان و همکاران بازنشسته تامین اجتماعی چهارمحال وبختیاری مراسمی با حضور مدیر کل و کارشناسان ستاد اداره کل استان در محل شعبه فرخ‌شهر برگزار شد.
تامین اجتماعی یک سازمان بیمه‌ای است
نشست مدیران دستگاه‌های اجرایی زیر مجموعه وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان کرمان با مجمع نمایندگان استان برگزار شد.
یادداشتی از حسین امیری‌گنجه
هفتاد سالگی سازمان تامین اجتماعی
سازمان تامین اجتماعی در آستانه هفتادمین سالگرد تاسیس خود قرار دارد و از جمعیت 87 میلیون نفری ایران اسلامی بیش از 43 میلیون نفر را تحت پوشش حمایت‌های کوتاه‌مدت و بلندمدت خود قرار داده است.
​آخرین وضعیت تصویب حق مسکن کارگری از زبان وزیر تعاون کار و رفاه اجتماعی
محمد شریعتمداری در خصوص آخرین وضعیت تصویب حق مسکن کارگری گفت: در حال حاضر این موضوع از سوی کمیسیون اقتصادی آماده طرح در صحن علنی دولت است که امیدواریم تا هفته آینده حق مسکن تصویب شود.
تقدیر از همکاری تامین اجتماعی با اصناف هرمزگان
در نشست مشترک مدیرکل تامین اجتماعی هرمزگان با رییس اتاق اصناف بندرعباس، توسعه تعاملات مشترک مورد بحث و گفت‌وگو قرار گرفت و از همکاری‌های این سازمان بیمه‌گر با فعالان اقتصادی و صنوف مختلف در شرایط پس از شیوع کرونا قدردانی شد.
سازمان تامین اجتماعی خدمتگزار کارفرمایان و بیمه شدگان است
نشست هم‌اندیشی مدیر کل تامین اجتماعی قزوین با اعضای اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی استان برگزار شد.
مدیرکل تامین اجتماعی گیلان در دیدار با فرماندار شهرستان رشت:
پایداری اشتغال و فعالیت کارگاه‌ها منتج به صیانت از تامین اجتماعی است
علی حسین‌نژاد، مدیرکل تامین اجتماعی گیلان به اتفاق روسای شعب رشت با مهندس فتح‌اللهی فرماندار شهرستان دیدار و طی نشستی به تبادل نظر و گفت‌وگو پرداختند.
عضو موظف هیات مدیره شرکت رفاه گستر تامین اجتماعی منصوب شد
طی حکمی از سوی دکتر مصطفی سالاری، مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی، نعمت‌اله انوری به عنوان عضو موظف هیات مدیره شرکت رفاه گستر تامین اجتماعی منصوب شد.
دیدار و ابراز همدردی با خانواده همکار تازه درگذشته روابط عمومی اداره کل تامین اجتماعی اردبیل
سعید بشرخواه مدیرکل تامین اجتماعی اردبیل، در دیدار با خانواده مرحوم علی سلطانی، رئیس فقید روابط عمومی این اداره کل، آن مرحوم را فردی شریف، پرتلاش، مردمی و خوش اخلاق عنوان کرد.
قدردانی استاندار زنجان از تامین‌اجتماعی برای حمایت از واحدهای تولیدی
مدیران کل ودرمان تامین اجتماعی زنجان با استاندار این استان دیدار کردند و در این دیدار از اقدامات و فعالیت‌های اداره‌کل تامین‌اجتماعی استان در حمایت از واحدهای تولیدی در شرایط شیوع کرونا و فراهم کردن زمینه جهش تولید قدردانی شد.
لزوم گسترش ارائه خدمات الکترونیک توسط تامین اجتماعی
فاطمه منصوری، معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استانداری سمنان در دیدار با مدیرکل تامین اجتماعی استان بر لزوم ارائه خدمات الکترونیک توسط تامین اجتماعی تاکید کرد.‌
بازدید نماینده مجلس شورای اسلامی از شعبه تامین اجتماعی مریوان
نماینده مردم شهرستان‌های مریوان و سروآباد در مجلس از شعبه تامین‌اجتماعی مریوان بازدید کرد و از نزدیک در جریان ارائه خدمات شعبه قرار گرفت.
یک جامعه شناس معتقد است انزواگریزی انسانها به همراه پیامهای متشتت و ناتوانی دولت در مقابله با کرونا باعث شده است مردم پیامهای بهداشتی درباره کرونا را نادیده بگیرند.
«من کارگرانم» کتابی‌ست از جنس دردها و زخم‌های کارگری؛ کتابی که شاعرش معتقد است می‌خواهد راوی دردهای گروه‌های مختلفِ طبقه‌ی کارگر باشد.